Volná pracovní místa

Řidič na plachtovou dodávku skupina B

Do našeho týmu hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici řidič / řidička dodávky.

Jezdíme hlavně ČR a Rakousko. Většinou paletovka a většinou rampa-rampa. Co se týče lokalit jezdí se Praha a okolí, Č.B. Celá Morava a Ostravsko. V Rakousku, Wien a okolí, Linz, občas Graz. Vrací se každý den domů. Měsíčně se dělá cca 8-9 tisíc kilometrů. Co se týče zastávek průměr je cca 4-5 stopů.

Něco málo k požadavkům na řidiče. Péče o svěřené auto, pod tím si představuji to, že zkontroluje jestli všechno svítí, jestli má všechny provozní kapaliny a jednou za čas zkontroluje tlak v pneu. Minimálně jednou dvakrát za měsíc by ho měl protáhnout myčkou, která je kousek od místa kde parkujeme. Měl by zvládnout vyměnit žárovku, popřípadě pokud je něco poškozené, nahlásit to, ať to můžeme opravit. Auto jezdí do autorizovaného servisu, je v záruce takže žádné zásadní problémy na něm nejsou. Úklid nákladového prostoru také pokládám za samozřejmost. Auta jsou nová, tak bychom rádi aby po 14 dnech nevypadali jako pojízdný chlív….

Co se týče jízdy jako takové, používat selský rozum v kombinaci s GPS. Ne jen pouze GPS….. Měl by si umět naložit a zajistit náklad a ideálně plachtovat. Dále také vyplňovat papíry CMR + puťovku + nechávat si potvrdit dodací listy. Pokud nejsou papíry v pořádku zákazník mi přepravu nezaplatí (logicky). Pokud to neumí, dá se to naučit pokud člověk chce…. Pokud se dotyčný stará o auto a o spotřebu je to následně oceněno. Jezdí se většinou stálí zákazníci + občasně něco nového. Co se týče pracovní doby, jezdí se někdy od 6-12 někdy od 8-16 někdy, ale také celý den, není to pravidlem, ale pokud jezdíte víte sami jak to někdy je.

Jak už je tu psáno, práce je plánovaná přes Brno a auto Vám hned první den domů nedáme. Jednak s tím máme špatné zkušenosti a jednak bychom se měli poznat jestli to na obou stranách funguje ke vzájemné spokojenosti. Počítejte s tím, že nějakou dobu by jste dojížděli do Brna opět dá se domluvit na všem. Pokud jste například z: Ostravy, Chebu, Mostu, Budějovic, Prahy atd. Pravděpodobně ta práce není pro Vás. Je to jednoduše proto, že ta práce je opravdu plánovaná přes Brno a ne každý den se dostaneme do daného konce republiky kde zrovna bydlíte.

Na oplátku nabízíme: plat 30 čistého průměrně (skládá se to z pevné složky + diety + bonusy) proto v čistém. K tomu je samozřejmostí dovolená, neomezený tarif, levnější nafta apod. Smlouva je na dobu neurčitou.

Využijte kontaktní formulář

    Povolené formáty: jpeg, png, pdf, docs, txt, jpg
    Maximum poslaných souborů: 5

    Anebo nás kontaktujte

    Zavolejte nám